У житті кожної жінки наступає момент, коли вона розуміє  необхідність визиту до косметолога. Берегти свою шкіру і доглядати за нею потрібно з молодості.

      В нашій клініці Вам запропонують процедури по догляду, лікуванню і відновленню любого типу шкіри – догляд за шкірою, яка знаходиться в стані стресу, догляд за шкірою людей старшого віку, догляд за сухою шкірою, зволоження і харчування. догляд за чутливою шкірою, відбілювання, догляд за жирною та проблемною шкірою.

    Зморшки поділяються на динамічні і статичні.

       Динамічні виникають при скороченні мімічних м’язів і можуть з'являтися у досить молодому віці. Вони не завжди  є ознакою старіння.   Такі зморшки погано піддаються корекції.

       Вікові зморшки - є ознакою старіння шкіри і розвиваються в результаті деградації її структурних елементів, на сам перед колагенових та еластинових волокон. На цей процес впливає багато факторів, як внутрішніх: спадковість, стреси, порушення гормональної та імунної системи, так і зовнішніх: УФ опромінення, погана екологія, алергія, механічні пошкодження, куріння, нераціональне харчування і образ життя.

        Для корекції зморшок існує багато різних методик. Озонотерапія – є одною з найбільш ефективних поміж них. Процедури проводяться у вигляді масажу з використанням озонованої рослинної олії, аплікацій на проблемні зони, а також у вигляді внутрішньошкірного введення  озонокисневої суміші низької концентрації, яка являє собою могутній засіб по стимуляції росткового шару епідермісу і утворенню колагенових волокон. Для отримання стійкого видимого ефекту необхідно пройти курс, який може включати 7-15 процедур з певним інтервалом. Повторний курс проводиться через 6-8 місяців. Методику озонотерапії ми  поєднуєм з омолоджуючими мезококтейлями, косметичними масками.

© Дизайн та розробка: SYMPHO Graphics
Клиника Медикаль