Розтягнення (стриї) – це дефект епідермісу, який був заміщений сполучною тканиною. Основні причини виникнення розтягнення шкіри – це перерозтягнення шкірних покривів (наприклад під час вагітності) та ендокринно-гормональні порушення під час статевого дозрівання.

       В більшості випадків розтягнення спостерігаються у жінок, хоча часом їх можна спостерігати і у чоловіків, але, як правило тучних з ознаками ендокринних порушень. Їх локалізація буває різною але найбільш частіше це: живіт, стегна, сідниці, груди. В цих ділянках розтягнення розташовуються дифузно, часом займаючи досить велику ділянку шкіри. При цьому шкіра виглядає нерівною з різною інтенсивністю пігментації, а засмага посилює цю проблему.

       Тактика при лікуванні в нашій клініці полягає в покращенні кровообігу і харчування підшкірно-жирової клітковини. Сеанси озонотерапії (загальні та місцеві) дозволяють відновити мікроциркуляцію, стимулюють окисно-відновні процеси в організмі, а також покращують енергетичне забезпечення клітин, що приводить до їх „оживлення” і відновлення еластичних властивостей шкіри і зникнення розтягнень (стрий). В комплексі лікування застосовуються спеціальні високоякісні креми, які відновлюють живлення шкіри.

© Дизайн та розробка: SYMPHO Graphics
Клиника Медикаль