Біоревіталізація шкіри

 Біоревіталізація шкіри – це інноваційна і високоефективна методика, яка дає можливість відновити тонус, еластичність і колір, які характерні для молодої та здорової шкіри, на довгий час захистити її від дії вільних радикалів. Перевага процедури у використанні натуральної гіалуронової кислоти, яка по своїй хімічній структурі повністю відповідає гіалуроновій кислоті шкіри, що визначає добре сприйняття препарату.

Метод біоревіталізації показаний усім пацієнтам, у яких з різноманітних причин знижується тургор, тонус або еластичність шкіри. Природа такого зниження не має значення: це може бути і вікове старіння, і пошкодження УФ променями (при зловживанні засмагою) і перенесенні захворювання, і неконтрольовано швидка втрата ваги, агресивні пілінги і т.п. Як правило, швидше всього  тонус і еластичність втрачається на відкритих ділянках шкіри, які під час життя частіше підлягають УФ опроміненню  – це обличчя, шия, ділянка декольте, кисті рук.

Matrisoft -  це препарат, який належить до групи   біологічних наповнювачів, які самостійно розсмоктуються і можуть використовуватись на будь-якій ділянці шкіри, яка потребує «реставрації».

Введена з зовні натуральна гіалуронова кислота негайно відновлює водний баланс шкіри і підтримує нормальну життєдіяльність клітин в наслідок чого зовнішній ефект підсилюється за рахунок відновлення індивідуальних властивостей тканини.

Покази до проведення естетичної біоревіталізації 

 

Покази 

Можливості методики 

Дегідратація шкіри любої етіології 

Відновлення зволоження дерми, по-перше,за рахунок присутності екзогенної ГК, по-другге,за рахунок стимуляції утворення власної ГК, підвищення її тонусу та еластичності

Профілактика передчасного постаріння шкіри, яка викликана надмірним УФ опроміненням, палінням, стресами   

Забеспечується в наслідок бар’єрних та хелатуючих властивостей високомолекулярної ГК

Різноманітні геропротективні програми (комплексна та монотерапія біоревіталізаторами) 

Поступовий процес відновлення  природного водного балансу дерми, стимуляція фізіологічної регенерації, опосередкована стимуляція неоколагенезу.

Корекція зморшок при лінійному введенні препаратів дозволяє отримати естетичний ефект зразу по закінченні процедури

Підготовка до ін’єкційної контурної пластики імплантатами на основі ГК 

Відновлення структури дерми перед заповненням важко корегуюємих «зросшихся» зморшок дозволяє добитися більш тривалого ефекту за рахунок введення меншої кількості імплантанта

Підготовка до проведення хімічних пілінгів (серединних та глибоких), лазерної шліфовки, дермобразії, пластичних операцій і реабілітації після них 

 

Відновлення природного водного балансу дерми, підвищення відновного потенціалу шкіри, зниження ризику зриву адаптаційних можливостей при її механічному або хімічному пошкодженнюовреждении.

 

Лікування та профілактика дифузної алопеції  

Множинні поверхневі мікроінєкції в ділянці голови препаратів ГК в комплексі з міноксидилом дозволяє провести детоксикацію шкіри, скріпити волосяний фолікул. забезпечити пролонгований фармакологічний ефект міноксидилу

© Дизайн та розробка: SYMPHO Graphics
Клиника Медикаль